• ADMINISTRACJA | HOSTING | SERWERY

Niezawodne, Najszybsze, Kompetentne

Wsparcie Administracyjne

zdalna administracja

Doskonałe wsparcie techniczne

ADMIN360

wsparcie techniczne

Kompetencja, szybkość działania, proaktywne podejście

Kompleksowe wsparcie techniczne jest jednym z priorytetowych zadań stawianym nam przez naszych klientów. Doceniane za czas reakcji, kompetencje i proaktywne podejście do rozwiązywanych problemów. Dzięki naszemu zaangażowaniu mogą być Państwo pewni, że infrastruktura jest pod dobrą opieką.

W ramach kompleksowej obsługi informatycznej oferujemy wsparcie techniczne w modelu 360. Oznacza to, że możemy w całości przejąć nie tylko obsługę i administrację za Państwa, ale także świadczyć wsparcie techniczne dla działów IT, biznesu Państwa firmy. W ramach ustalonego zakresu wsparcia jesteśmy w gotowości by wesprzeć Państwa w działaniu.

Firmy i branże przechodzą w ostatnim czasie modernizację, zmieniają strategie i wchodzą coraz śmielej w usługi informatyczne. Utrzymywanie rozbudowanych działów IT i wsparcia technicznego 24/7 może być nie tylko kosztowne, ale także problematyczne. Firmy stając przed wyzwaniem, zatrudniania kolejnych osób, płacenia nadgodzin, dyżurów i wysokich stawek za podjęcia działania często sięgają po zewnętrzne firmy, aby zachować ciągłość pracy, a przy tym zbilansować koszty obsługi IT po swojej stronie. Usługi firm informatycznych w modelu wsparcia technicznego są często wielokrotnie tańsze niż zatrudnianie na 3 zmiany specjalistów IT. Możemy śmiało powiedzieć, że zapewnienie wsparcia w obszarach IT powierzone zewnętrznej firmie często jest kilkukrotnie tańsze niż wieloosobowy zespół informatyczny, wręcz można powiedzieć, że kosztem jednego etatu dobrego specjalisty można pokryć wsparcie 24/7 zewnętrznej firmy IT.

Współpracując z admin360 nie martwią się Państwo o dyżury, wsparcie nocne, weekendowe. Nie martwią się Państwo o prawidłowy nadzór nad infrastrukturą informatyczną gdyż nasze systemy monitorowania są przygotowane do takiej pracy, a osoby pełniące dyżury są nastawione na z góry zamierzony efekt utrzymania jak najwyższej ciągłości działania infrastruktury naszych klientów. Aby zapewnić taki poziom wsparcia w Państwa firmie, konieczne byłoby zatrudnienie przynajmniej 5 specjalistów, przy zachowaniu odpowiednich praw do odpoczynku dla nich. Jesteśmy nie tylko tańsi, ale i bardziej skuteczni, bo rozliczani za efekt, a nie wysiedziane godziny. Firma w całości koszt faktury VAT wystawianej przez nas i nie martwi się o resztę.

Nie wiesz co będzie dla ciebie najlepsze?