• ADMINISTRACJA | HOSTING | SERWERY

Zdalna Administracja usługą

Poczta E-Mail

zdalna administracja

Kompleksowe rozwiązania dla

Poczty Elektronicznej

poczta e-mail

W Hosterion dobrze wiemy jak dbać o historię, reputację i dostarczalność poczty e-mail. W ofercie administrowania środowiskiem, usługami pocztowym oferujemy nasze doświadczenie i wiedzę administracyjną związaną z szeroką pojętą pocztą elektroniczną. Zarówno od strony technicznej, bezpieczeństwa, optymalizacji kosztów poprzez usługi monitoringu. Z reguły, kiedy bierzemy usługę od dostawcy, niezależnie od tego czy usługa jest komercyjna czy bezpłatna to usługodawca bierze odpowiedzialność  za wszelkie aspekty związane z bezpieczeństwem, dostarczaniem, reputacją swoich serwerów. Kiedy jednak usługę poczty utrzymujemy na własnych serwerach to na nas spoczywa odpowiedzialność za jej poprawne działanie. Na co dzień dla naszych klientów administrujemy usługami lokalnych środowisk e-mail o wielkości blisko 70 TB.

W Hosterion mamy wieloletnie doświadczenie w branży związanej ze skutecznym dostarczaniem poczty elektronicznej. Wiemy jak to się robi zarówno od strony użytkownika, administratora jak i operatora systemu. Wiemy jak zabezpieczać pocztę przed niechcianymi wiadomościami, wirusami i zapewnić jej odpowiedni poziom dostępności.

Co możemy dla ciebie zrobić

Nasz Oferta

W ramach kompleksowej opieki administracyjnej, dostarczania usług proponujemy rozwiązania szyte na miarę w oparciu o najlepsze praktyki. Zapewnimy ci bezpieczeństwo i ochronę przed spamem, zajmiemy się przepływem twoich wiadomości i monitoringiem dostarczania. Dzięki naszemu doświadczeniu w obsłudze firm dostarczających pocztę elektroniczną na co dzień zaoferujemy ci najlepsze usługi i standard obsługi. Stabilne, niezawodne i zabezpieczone przez niechcianymi wiadomościami usługi poczty elektronicznej od Admin360.

Jeżeli masz już w pełni działające środowisko oparte o popularne systemy e-mailingowe jak Postfix, Exim oferujemy objęcie ich opieką administracyjną. W zakres opieki wchodzą regularne aktualizacje, analizy, monitoring dostarczania, reputacji oraz wykonywanie kopii bezpieczeństwa. Nie ma znaczenia czy twoja poczta ma 10 GB czy 10 TB. Zapewnimy ci wsparcie i doradzimy co można zoptymalizować.

Aktualnie utrzymujesz swoje usługi w chmurze i chcesz aby tak pozostało, ale nie bardzo masz wiedzę, czas lub możliwość administracji i zajmowania się tymi usługami? Przejmiemy od ciebie dowolne środowisko chmurowe, wdrożymy odpowiednie mechanizmy, przeprowadzimy analizę i powiemy ci co należy zoptymalizować. Zakładanie kont, zarządzanie grupami, politykami, bezpieczeństwem wchodzi w standardowy zakres naszych obowiązków. Tak naprawdę nie ma dla nas ograniczeń, w zależności od potrzeb dopasujemy ofertę.

Jako marka hostingowa Hosterion oferujemy standardowo usługi przechowywania, utrzymywania i obsługi poczty e-mail. Możemy zaoferować usługę skrojoną na miarę, we własnej domenie, z własnym panelem do zarządzania poczty, dostosowaną szatą graficzną. Jako administratorzy możemy objąć opieką twoją pocztę utrzymywaną u nas, lub możemy powierzyć ci jej zarządzanie. Jesteśmy na tym polu niezwykle elastyczni. 10G, a może 100TB? Nie ma dla nas znaczenia wielkość twojej infrastruktury, nasze chmurowe rozwiązania są w stanie pomieścić każdą ilość.

W ramach usługi monitorowania możemy uruchomić monitorowanie nie tylko monitorowanie działanie twojej usługi, ale dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować usługi monitorowania ilości przepływających wiadomości, ich skuteczność, dostarczanie i co tylko będzie potrzebne. 

Współpracując z najlepszymi na rynku wysyłek massmailingowych firmami zaoferujemy ci nie tylko usługę dostarczania hurtowej ilości wiadomości e-mail. Weźmiemy na siebie administrację środowiskiem, konfigurację go i pilnowanie, aby wysyłki chodziły bez problemu. Dzięki temu ty skupiasz się na prowadzeniu kampanii, a my zajmujemy się techniczną stroną monetyzowania twojej bazy.

Jako doświadczony partner w usługach e-mailingowych proponujemy skorzystanie z niezawodnych rozwiązań blokujących niechciane, natrętne i często nielegalne wiadomości, które masowo rozsyłane są przez firmy i osoby prywatne. Wiemy jak postępować by skutecznie blokować takie wiadomości, gdzie zgłaszać nadużycia i jak pozbyć się tego typu wiadomości z twojej poczty.

Nie wiesz co będzie dla ciebie najlepsze?