• ADMINISTRACJA | HOSTING | SERWERY

Zdalnie, Nowocześnie, Kompleksowo

Administracja

zdalna administracja

Czym się zajmujemy?

Nasze Kompetencje

hosting i serwery

Powierzając nam opiekę administracyjną nad Państwa infrastrukturą fizyczną, wykorzystując najnowsze technologie administracji zdalnej możemy wspomóc Państwa firmę w zakresie pełnej administracji systemem operacyjnym, uruchomionymi usługami, a także w całości przejąć komunikację z DataCenter, dostawcami sprzętu i zewnętrznymi firmami. Państwa firma skupia się na biznesie, a my zajmujemy się resztą, w całości odpowiadając za techniczne aspekty infrastruktury.

Dzięki naszym kompetencjom administracyjnym w chmurze AWS możemy w całości przejąć opiekę i kontrolę nad wszystkimi procesami w chmurze. Na codzień administrujemy środowiskiem złożonym z tysięcy maszyn i usług AWS o różnym przekroju usług dzięki czemu możemy zaproponować nie tylko administrację, ale także procesy optymalizacyjne związane z kosztami co jest istotne zwłaszcza przy tak dynamicznym rozliczaniu jak w środowisku chmurowym.

Jeśli macie Państwo swoich administratorów lub zespół techniczny, możemy naszą wiedzą i doświadczeniem wspierać procesy zachodzące w firmie, nadzorować prawidłowość wykonywanych obowiązków, wspierać merytorycznie i proponować rozwiązania najlepsze dla Państwa biznesu i potrzeb.

Monitorujemy infrastrukturę naszych klientów, raportujemy incydenty, awarie i reagujemy w zależności od zakresu usług. Możemy objąć monitoringiem z zewnątrz Państwa infrastrukturę, dzięki czemu niwelujemy ryzyko wystąpienia awarii po stronie monitoringu lub sytuację, w której Państwa zespół nie zauważy problemu.

W dzisiejszych czasach coraz więcej aplikacji klientów komunikuje się z użytkownikami i klientami za pomocą poczty e-mail. Dziś niezwykle trudno jest dbać o reputację adresów IP, o poprawne wysyłanie korespondencji tak, aby docierała do odbiorców i nie lądowała w spamie. Dzięki naszemu doświadczeniu proponujemy rozwiązania optymalizacyjne i monitoring reputacji, dzięki czemu wysłana komunikacja dociera zawsze do odbiorców.

Możemy w całości przejąć komunikację z dostawcami usług, infrastruktury oraz procesy zamówień sprzętu. Dzięki naszemu zaangażowaniu i kontaktom negocjujemy dla naszych klientów najlepsze stawki za sprzęt, docieramy do producentów i pomagamy w wyborze najlepszych opcji konfiguracyjnych. Z nami klienci nie przepłacają za sprzęt i usługi.

Jesteśmy częścią grupy Hosterion zajmującej się hostingiem i dostarczaniem serwerów dedykowanych, wirtualnych ,radiowych. Mamy blisko 15-letnie doświadczenie w tej branży dzięki czemu wiemy „jak to się robi” i takie rozwiązania proponujemy swoim klientom. Możemy zaoferować w przystępnej cenie serwery, konta hostingowe, resellerskie, współpracujemy także z rejestratorami domen dzięki czemu możemy proponować znacznie lepsze ceny niż popularni „liderzy hostingu”.

Oferujemy możliwość wykonywania kopii bezpieczeństwa w naszych zasobach. Jesteśmy tu niezwykle elastyczni. Możemy zaproponować wykonywanie kopii bezpieczeństwa, przygotowanej w całości skryptów, zaproponowaniu rozwiązań lub po prostu udostępniania udziałów dla wskazanych adresów źródłowych dostępnych po protokołach takich jak: SSH, FTPS lub nawet NFS, CIFS.

Dla klientów, którzy potrzebują wsparcia w zakresie przeniesienia usług do innej lokalizacji, uruchomienia dodatkowego, zapasowego centrum danych w oddzielnej lokalizacji przygotujemy odpowiednie scenariusze, zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązania, które nie będą wymagały długich przestojów i nie będą bardzo kosztowne. Pomożemy w zaprojektowaniu infrastruktury tak, aby była elastyczna, stale synchronizowana i bezpieczna.

Dla nas jednym z najważniejszych aspektów pracy administratora jest dbanie o bezpieczeństwo, ciągłość działania i wysoką niezawodność. W kontekście bezpieczeństwa infrastruktury oferujemy nasze doświadczenie i znajomość wielu rozwiązań dzięki czemu możemy zaproponować zarówno prostą konfiguracją dla firewalla systemowego jak i sprzętowe rozwiązanie zapewniające nie tylko ochronę przed intruzami, ale także load balancing, ochronę DDoS, połączenia VPN i wiele więcej. My nie powiemy Ci, że trzeba kupić drogie rozwiązanie, sprawdzimy co już jest w infrastrukturze i co można z tym zrobić, aby było bezpieczne przy odpowiednio zbilansowanej inwestycji.

Nie wiesz co będzie dla ciebie najlepsze?